مشخصات برنامه معرفی شده 
نام برنامه :
OTTER
کاربرد :
از دسته اپلیکیشن های ادیت صوت

شرح مختصری  از برنامه   :

هر کسی که تا حالا یک مصاحبه صوتی را به متن تبدیل کرده است می داند که چه پروسه وقت گیر و طاقت فرسایی است.اما با اپلیکیشن جدید Otter که توسط کمپانی AI Sense ساخته شده است می توان این مشکل را پشت سر گذاشت حتی زمانی که می خواهیم یک گفت و گوی پیچیده با چند نفر در حال صحبت را به متن تبدیل کنیم.برنامه Otter محصولی از AISense است که عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن‌های سال ۲۰۱۸ را از گوگل پلی به خود اختصاص داده است. برنامه Otter می‌تواند صدا را ضبط کرده و هم‌زمان آن را به متن تبدیل کند؛ یا این‌که فایل صوتی شما را دریافت و بعد از پردازش آن را به متن تبدیل کند.

در اپلیکیشن Otter امکان تشکیل گروه یا عضویت در سایر گروه‌ها وجود دارد. به‌این‌ترتیب می‌توانید محتوای صوتی خود را همراه متن با دیگران به اشتراک بگذارید یا از محتوای صوتی آن‌ها بهره ببرید.

ویژگی جالب برنامه Otter این است که هم خلاصه‌ای از کلمات پرتکرار فایل صوتی یا صدای ضبط شده را تشخیص داده و آن‌ها را جداگانه برای شما نمایش می‌دهد و هم با هایلایت کلمه به کلمه متنی که گوینده در حال گفتن آن است امکان تشخیص این‌که گوینده در حال گفتن چه کلمه‌ای است را به شما می‌دهد.