انواع شرکت ها در این نمایشگاه شرکت کرده بودند اعم از شرکت های مربوط به خانه و لوازم خانگی ، صنایع غذایی مربوط به آجیل و خشکبار، آبمیوه ، خاویار و ... ، صنایع دارویی مربوط به گیاهان دارویی ، صنایع آرایشی و بهداشتی ، صنایع کشاورزی ( کود ، بذر ، آفت کش ها و ...) ، صنایع فولاد ، صنایع مربوط به قطعات ماشین آلات صنعتی ، صنایع پلیمری و رنگ( دو سه عدد غرفه )، شرکت های حمل و نقل ، صنایع چوب وهمچنین لوله و اتصالات لوله و ... بودند.

خوشبختانه افتخار دیدار با سرکار خانوم خیری یکی از دانش آموختگان دوره های قبلی  بازرگانان هوشمند شرکت فیوچر اسکای ، بعنوان صاحب غرفه مربوط به صنعت کاغذ و صادرات نوت بوک های تولیدی کارخانه خودشان را داشتیم.

نکته جالب توجه حضور دو غرفه اتاق بازرگانی ایران-عراق و ایران-قزاقستان ، سه غرفه در خصوص خدمات بازرگانی و غرفه های مربوط به شهرداری مناطق اطراف تهران بود.

در نهایت به نظر بنده ، حضور در این نمایشگاه  برای لینک شدن با صنایعی که میخواهند بازرگانی را شروع کنند و آشنایی با صنایع و کالاهای صادراتی فرصت مناسبی هست اما متاسفانه کیفیت برندهای شرکت کننده و میزان بازدید کننده ها در حد متوسط بود.