در ابتدای این روز از ساعت 9 صبح همه دوستان مقابل مرکز خرید سیتی سنتر جمع گردیده و به سمت اتاق بازرگانی حرکت کرده در آنجا توضیحاتی در مورد نحوه گرفتن co داده شد.
صرف صبحانه هندی و چای کرک در ابتدای روز انجام شد.
سپس در مسیر به سمت خیابان بانک ها حرکت کرده و توضیحات در مورد کیس های  که قرار بود با بانک ها اجرا  شود داده شد و به چند گروه تقسیم شده و شرایط افتتاح حساب  شخصی و بیزنسی مدارک لازم و شرایط  برای لایسنس های ثبت شده در فری زون و TT و گشایش LC  داده شد.
سپس توقف در رستوران KFC برای صرف ناهار انجام شد.
در ادامه به سمت کارگو هوایی و کارگو امارات رفته و تعدادی کیس را شروع به بررسی و استعلام قیمت کرده و شرایط ارسال بار های متفاوت به صورت هوایی را بررسی کرده.
سپس در ادامه با یکی از شرکت های فورواردی که در زمینه های متفاوت هوایی دریایی و زمینی به صورت گسترده کار میکرد بازدید شد و خانم ایرنا مدیریت  این مجموعه در مورد کیس های متفاوت وسولوشن هایی که می توانستند برای بار های تحریمی و صادراتی داشته باشند صحبت شد.
در ادامه روز از قسمت لنچ ها و منطقه مرسی بازدید شد و با تعدادی از لنچ دار ها و ناخداها صحبت شد و نکاتی در مورد این روش حمل و نقل داده شد.
و به این ترتیب برنامه روز چهارم به پایان رسید.
انشالله در روز اینده از دو شرکت ثبت آفیس در امارات و شرایط آن بازدید کرده و شرکتی در مورد مهاجرت را بازدید کرده و توضیحاتی در این زمینه به دوستان داده خواهد شد. انشالله در روز آینده روز پرباری را برای دوستان رقم بزنیم