در این دوره افتخار میزبانی جناب آقای سنجرانی مدیرعامل شرکت تجارت جهانی شتاب از مشهد، جناب آقای آشتیانی مدیر شرکت مهام الماس از قزوین و جناب آقای خواجه نصیری مسئول توسعه شرکت بازرگانی در شاهین از تبریز را داشتیم. 

ترانسفر این دوره به صورت کاملا لوکس و VIT انجام شد و با همراهی دوستان ابتدا از دراگون مارت دبی دیدن شد و با پارت های مختلف از جمله مبلمان اداری، کولرهای صنعتی  صحبت شد و به صورت شبیه سازی شده از این پارت ها خرید خارجی انجام شد که هدف بالابردن تجربیات دوستان در هنگام خرید حضوری از Supplier و به اصطلاح چانه زنی های تجاری بود . سپس از بازار بزرگ اتومبیل های سواری دبی که صرفا جهت صادرات بود در اویر بازدید انجام شد که در نتیجه آن با تعدادی شرکت های فروشنده چه از نظر شیپینگ و چه خرید صحبت شد . همچنین انواع روش های خرید بررسی شد .

بعد از صرف ناهار در رستوران عربی که تمامی هماهنگی های قبلی آن برای دوستان صورت گرفته بود، از بازار قدیم دبی دیدن شد به عنوان مثال بازار ادویه جات دبی، بازار لوازم یدکی دبی، بازار طلا و بازار مواد غذایی دبی . با بنکداران مختلف در حوزه های بالا صحبت شد، قیمت اجناس گرفته شد و با انها مذاکرات بطور کامل انجام شد با این هدف که بتوانیم از اطلاعاتی دریافتی، در جلساتی که در روزهای آینده با شرکت های حمل و نقل خواهیم داشت استفاده کنیم.

همچنین  در ادامه از عبره دبی استفاده شد و با صراف های دبی جهت دریافت اطلاعات در خصوص نحوه جابه جایی پول در دبی ملاقات داشتیم.