دانستنیهای بازرگان و سلامتبی خوابی خود را طبیعی درمان کنید.

بی خوابی خود را طبیعی درمان کنید.

در ادامه با داروهای خواب آور گیاهی آشنا خواهید شد و باید بدانید که داروهای گیاهی راه حلی مناسب برای درمان بی خوابی و ارامش است خوشبختانه، راه های زیادی برای غلبه بر بیخوابی و عدم توانایی برای به خواب رفتن وجود دارد که یکی از بهترین آن ها استفاده از مکمل های گیاهی یا حتی مصرف خود آن گیاه می باشد. این گیاهان معطر می توانند بعد از یک روز سخت کاری، به آرامش و استراحت شما کمک کنند.

چه ماسکی بزنیم؟

چه ماسکی بزنیم؟

ویروس کرونا ماه‌ها است که همه چیز را تحت سلطه خود قرار داده و بر روابط و مناسبات اجتماعی تاثیرگذاشته است. پس از توصیه های مختلف برای استفاده از دستکش، ضدعفونی کردن دست‌ها و محیط، فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، اکنون استفاده از ماسک به عنوان بهترین راهکار پیشگیری از انتشار و ابتلا به ویروس کرونا عنوان می شود.

با این 7 خوراکی بدن خود را در برابر کرونا تقویت کن

با این 7 خوراکی بدن خود را در برابر کرونا تقویت کن

بسیاری از افراد به محض اینکه سرما می‌خورند، به سراغ ویتامین سی می‌روند. این ویتامین بهترین ویتامین برای بهبود سیستم ایمنی بدن است. در واقع ویتامین سی با افزایش تولید گلبول‌های سفید خون با انواع عفونت‌ها مبارزه می‌کند .

چگونه در منزل از بیمار کرونایی مراقبت کنیم؟

چگونه در منزل از بیمار کرونایی مراقبت کنیم؟

در مواردی که مراقبت در منزل صورت می گیرد، یک مراقب بهداشت آموزش دیده (HCW) باید ارزیابی کند که آیا محل زندگی برای ارائه مراقبت مناسب است یا خیر. مراقب بهداشت (HCW) باید ارزیابی کند که آیا بیمار و خانواده قادر به رعایت موارد احتیاطی که به عنوان بخشی از مراقبت ایزوله در منزل توصیه می شود، هستند؟ (به عنوان مثال، بهداشت دست، بهداشت تنفس، تمیز کردن محیط، محدودیت های حرکتی در اطراف خانه یا از خانه) و می تواند نگرانی های مربوط به ایمنی را مرتفع کند؟ (به عنوان مثال، تصادف و خطر آتش سوزی در ارتباط با استفاده از محلول های ضد عفونی دست بر پایه الکل).

ویژه ها
تمامی کلاسهای آموزشی بصورت کاملا تجربی و کاربردی  با بیش از ۲ ساعت فیلم و فایل و همچنین به همراه پشتیبانی رایگان می باشد  شما میتوانید با خرید آنلاین این کلاسها به سرعت به محتوی آنها دسترسی داشته باشید

ما افتخار میکنیم که کنار شما هستیم
شروع تخفیف ویژه
دسترسی سریع
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...