بایگانی نوشته‌ها


صادرات به روسیه

صادرات به روسیه

در مذاکراتی که بین تجار و بازرگانان ایرانی و روسیه در این اواخر انجام شد تصمیمات لازم برای برطرف کردن مشکلات پیش روی توسعه و گسترش روابط تجاری بین این دو کشور و نیز تسهیلات لازم برای روند افزایش صادرات به روسیه گرفته شد که بر این اساس در صورت حل مشکلات موجود از جمله راه‌اندازی پروازهای مستقیم ، حل مشکلات بانکی و کاهش یا لغو تعرفه‌های گمرکی شاهد یک رویداد خوب در روابط و مبادلات تجاری ایران و روسیه خواهیم بود. با برنامه ریزی هایی که انجام شده افزایش صادرات به روسیه که در حال حاضر حدود 500 میلیون دلار است،به دو میلیارد دلار افزایش می یابد. همه امکانات برای افزایش صادرات فراهم شده و با در نظر گرفتن قطع حدود چهار میلیارد دلار صادرات محصولات کشاورزی ترکیه به روسیه، پیش بینی می شود ایران بتواند روند رو به رشدی را داشته باشد.

اهمیت بازاریابی بین المللی

اهمیت بازاریابی بین المللی

امروزه هیچ کشوری در جدایی کامل از کشورهای دیگر زندگی نمی کند. منابع اقتصادی، تکنولوژی و سطح زندگی افراد یک کشور، بستگی نسبی به اقتصاد کشورهای دیگر دارد که به وسیله جریان پیچید ه ای از کالاها، خدمات، سرمایه و تکنولوژی، به هم مربوط می شوند . کشورها از طریق مبادلات بین المللی  ، سطح تولید خود را بالا برده و سود بیشتری کسب میکنند . آنها از طریق واردات، کالاهایی را که قادر به تولید آنها نیستند،

ویژه ها
 اگر تمایل دارید که بصورت حضوری و یا غیر حضوری با شرکت راه تجار همکاری کنید میتوانید با اتکا بر تلاش و دانش  خود اینکار را انجام دهید برای دیدن فرصت های همکاری فقط روی لینک زیر کلیک کنید .

ما افتخار میکنیم که کنار شما هستیم
شروع همکاری
دسترسی سریع
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...