بایگانی نوشته‌ها


اصول طراحی غرفه نمایشگاهی

اصول طراحی غرفه نمایشگاهی

1- غرفه، انبار نیست طراحی غرفه چیزی بسیار فراتر از پر کردن فضا با اشیای موجود در انبار سازمان است. بسیاری از کارفرماها در آخرین لحظاتی که باید به نمایشگاه بروند از واحد خدمات یا روابط عمومی می خواهند چیزهایی را برای بردن به نمایشگاه آماده کنند. در نتیجه بسیاری از غرفه های نمایشگاه ها بیشتر به انبار شرکت ها و سازمان ها شباهت دارند تا یک اثر هنری!

درباره ی بازاریابی صادراتی

درباره ی بازاریابی صادراتی

اولین و مهم ترین قدم در انجام صادرات کالا بازاریابی می باشد . بازاریابی صادراتی یعنی شناخت بازارهای خارجی و راههای نفوذ به آن ، دستیابی به این شناخت از طریق مذاکره با خریداران ، شرکت در نمایشگاههای بین المللی ، تماس با رایزنان بازرگانی در اتاق های بازرگانی امکان پذیر است . شناسایی کالاهای رقیب ، کیفیت ، قیمت  آنها در بازار مورد نظر نقش مهمی را ایفا میکند .                                            

چگونه يك مجله مناسب براي چاپ مقالات خود انتخاب كنيم

چگونه يك مجله مناسب براي چاپ مقالات خود انتخاب كنيم

نحوه نگارش مقاله بستگي به انتخاب مجله‌ دارد. هر مجله داراي اسلوب خاص خود مي‌باشد؛ لذا در روند نگارش مقاله، اگر زودتر مجله هدف را انتخاب كنيد و با توجه به‌ آن مقاله را تنظيم كنيد، بهتر است. اگر مجله مورد نظر شما تخصصي است نبايد زياد درباره مفاهيم پايه توضيح دهيد و بهتر است يك مقدمه كوتاه بنويسيد. در مقابل، مخاطبين يك مجله عمومي ممكن است نيازمند توضيحات بيشتري باشند. در اين مجله‌ها عموماً بخش مقدمه نسبت به مجلات تخصصي طولاني‌تر است.

حمل و نقل هوایی

حمل و نقل هوایی

حمل و نقل هوایی عبارت است از انتقال و حمل کالا توسط حامل هوایی، که ممکن است بصورت چارتر یا بازرگانی باشد. انتقال چنین محموله هایی از دروازه های حمل و نقل مسافری و تجاری به هر کجا که هواپیماها قادر به پرواز و فرود آمدن باشند، انجام می شود. حمل و نقل هوایی برای اولین بار در سال ۱۹۱۱ برای حمل مراسلات پستی به عنوان محمولهء باری، مورد استفاده قرار گرفته است.....

ویژه ها
 اگر تمایل دارید که بصورت حضوری و یا غیر حضوری با شرکت راه تجار همکاری کنید میتوانید با اتکا بر تلاش و دانش  خود اینکار را انجام دهید برای دیدن فرصت های همکاری فقط روی لینک زیر کلیک کنید .

ما افتخار میکنیم که کنار شما هستیم
شروع همکاری
دسترسی سریع
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...