بایگانی نوشته‌ها


صادرات و تجارت آزاد

صادرات و تجارت آزاد

نظریه برتری نسبی طی قرن ۱۹ میلادی در نوشته‌های اقتصاددانان کلاسیک بروز و حقیقت پیدا کرد. این نظریه مبتنی بر این اصل است که هر کشور یا گروه و اقتصاد باید به تولید آن کالاهائی مبادرت ورزد که درتولید آن ازبرتری برخوردار است، زیرا کالا را به بهای ارزانتری نسبت به سایر کشورها یا افراد و گروهها عرضه می کند. نظریه برتری نسبی که توسط "ریکاردو" اقتصاد دان مشهور انگلیسی بیان شد، سالهاست که دیدگاه نظری حاکم بر تجارت بین المللی را شامل می شود.

تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی

تیزر یک تکنیک برای ارائه آگهی اعم از تلویزیونی، رادیویی یا رسانه‌ محیطی‌ و چاپی می باشد و یا اصطلاحا به رفتاری گفته می‌شود که با کامل نشان ندادن چیزی یا کامل نگفتن حرفی، در فرد مقابل ایجاد حس کنجکاوی می‌کند. به‌عنوان مثال، در تصویری که پخش می شود نمی‌دانید با چه برند یا چه شرکت یا چه چیزی روبه ‌رو هستید. پیامی در حال انتقال است اما نمی‌دانید هدف چیست. آیا قرار است محصولی فروخته شود؟ آیا قرار است فیلمی معرفی شود؟ تبلیغ‌کننده کیست؟ و سوال‌های دیگر؛ در این قسمت شما وارد مرحله‌ای به نام Teasing شده‌اید و حس کنجکاوی در شما شکل گرفته و پر از سوال هستید که این آگهی مربوط به چیست.

اولین دورهمی سال 1398فیوچر اسکای

اولین دورهمی سال 1398فیوچر اسکای

دورهمی فیوچر اسکای در تاریخ 29 فروردین ماه 1398  ساعت 8 شب در کافه شمرون تهران برگزار شد. در این دیدار دوستان زیادی داشتیم که بجز تهران از شهرهای مختلف کشور از جمله قم ، قزوین ، تبریز نیز تشریف آورده بودند و همچنین در خدمت یکی دیگر از دوستان بازرگان مان جناب الدیرانی از کشور لبنان نیز بودیم......

چهارمین روز از بیستمین دوره بازرگانان هوشمند

چهارمین روز از بیستمین دوره بازرگانان هوشمند

در چهارمین روز از بیستمین دوره بازرگانان هوشمند در مورداینکوترمزها و محاسبه قیمت تمام صحبت شد. برای دوستان دانستن اینکوترمزها با توجه به نوع کالا و شرایط خیلی حائز اهمیت بود، اینکه به چه میزان مسئولیت و تعهد در قبال کالای خود دارند و موضوع مهم دیگر که همه دوستان عقیده داشتند ….

ویژه ها
 اگر تمایل دارید که بصورت حضوری و یا غیر حضوری با شرکت راه تجار همکاری کنید میتوانید با اتکا بر تلاش و دانش  خود اینکار را انجام دهید برای دیدن فرصت های همکاری فقط روی لینک زیر کلیک کنید .

ما افتخار میکنیم که کنار شما هستیم
شروع همکاری
دسترسی سریع
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...