صبح پنج شنبه 24 مرداد 98 از ساعت 7:30 صبح کارکنان شرکت فیوچر اسکای آهسته آهسته در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما کنار هم حاضر شدند تا آخرین هماهنگی‌ها را برای برگزاری هر چه بهتر همایش فروش مستمر و جذب سرمایه انجام بدهند.

طبق برنامه ریزی‌های انجام شده راس ساعت 9 آیاتی از قرآن مجید قرائت شد و پس از آن سرود ملی ایران در سالن مولانا مرکز همایش‌های بین الملی صدا و سیما طنین انداز شد. در ادامه و بلافاصله کلیپ معرفی شرکت فیوچر اسکای برای حاضران پخش شد و پس از آن سرکار خانم صفایی انارکی مجری محترم همایش به روی صحنه آمدند و برنامه اجرایی همایش را برای حاضران در سالن خواندند و پس از تشکر از حاضران در سالن و همچنین اسپانسرهای مادی و معنوی، سخنران همایش جناب آقای امیر حسین سوری مدیر توسعه شرکت فیوچر اسکای امارات را برای آمدن به روی صحنه فرا خواندند.

طبق برنامه راس ساعت 9:25 سخنرانی در خصوص فروش مستمر شروع شد و بخش اول آموزش‌های فروش مستمر راس ساعت 11:15 دقیقه پایان یافت. بین ساعت 11:15 تا 11:45 پذیرایی مختصری از مهمانان گرامی به عمل آمد و ساعت 11:45 دقیقه بخش دوم آموزش فروش مستمر شروع شد و ساعت 13:15 دقیقه نیز با اتمام آموزش فروش مستمر از مهمانان این همایش برای حضور در سالن غذا خوری جهت صرف نهار دعوت شد.

پذیرایی نهار حدود یک ساعت به طول انجامید و پس از آن سخنرانی جناب سوری در خصوص مبحث جذب سرمایه آغاز شد و در نهایت  در ساعت 16:30 دقیقه بخش آموزشی این همایش پایان یافت.

لازم به ذکر است که در دو زمان استراحت و همچنین در زمان نهار، عزیزان حاضر در همایش با کمک بچه‌های تیم فیوچر اسکای لینک سازی های تجاری بسیار خوبی را انجام دادند و فعالان کسب و کار و بازرگانی در حوزه‌های کاری مرتبط به هم با یکدیگر آشنا شدند که امیدواریم همکاری های بعدی این عزیزان با همدیگر موفقیت‌های بزرگی را در پی داشته باشد.

بلافاصله پس از پایان سخنرانی نوبت به پرسش و پاسخ رسید و عزیزان حاضر در سالن سوالات خود را از جناب سوری پرسیدند. در پایان نیز با همکاری شرکت رویای مبل ماندگار قرعه کشی صورت گرفت که در آن به نفر اول میز صبحانه شرکت مبل ماندگار اهدا شد. نفرات دوم و سوم نیز به ترتیب امکان شرکت در 6 و 3 کورس آموزش آنلاین بازرگانی شرکت فیوچر اسکای امارات را پیدا کردند.

در پایان جا دارد از همه عزیزانی که در این همایش ما را همراهی کردند سپاسگزاری کنیم. از جناب آقای مهندس صبوری مدیریت محترم شرکت رویای مبل ماندگار، از مدیریت محترم شرکت صباویژن بزرگ‌ترین آژانس تبلیغات آنلاین در ایران و سایر اسپانسرهای این همایش کمال تشکر را داریم.

حضور گرم و سرشار از انرژی حاج آقای سوری مدیریت محترم شرکت فیوچر اسکای امارات در این همایش نیز مایه مباهات تمامی تیم فیوچر اسکای بود.

از آقایان حسن سوری و محمد سوری مدیران محترم شرکت درب سالی و جناب آقای مهندس مهرداد اسفندیاری مدیر محترم و پر توان فروش هاگلر آلمان در ایران نیز بسیار سپاسگزاریم.

امیدواریم که این همایش برای تمامی عزیزان دستاوردهای قابل توجهی را به همراه داشته باشد.

تیم برگزار کننده همایش شرکت فیوچر اسکای امارات

26 مرداد 1398